Küp şeker üreten makina

Yayınlanma Tarihi: 13-07-2017 17:01:02 | İlan Sahibi: Teknikellermakina | ŞEHİR: Ankara | ADRES: ANKARA OSTİM | Comments |

TEKNİKELLER MAKİNE olarak dünyanın birçok ülkesi ile alışverişimiz olup, Türkiye’de de aynı saygınlığı kazanmış bulunuyoruz. Son olarak MAKRO MARKETLER ZİNCİRİ ile sağladığımız ilişkimiz karşılıklı güven ile gelişmiştir. KÜP ŞEKER İMALAT MAKİNELERİ üretimimiz çeşitli makinelerden ibaret olmayıp aynı zamanda makinelerinize ( Full otomatik R Tipi günde 8/50 ton, Yarı otomatik C Tipi günde 2/18 ton arası) ülke ve şehir fark etmeksizin yerinde onarım- bakım ve parça temin etme de hizmetlerimiz arasındadır.

Eğer aklınızda yeni bir iş kurmak, kısa yoldan üretim yaparak ciddi ve seri üretim konusunda kendinizi geliştirmek fikri varsa bize katılın. Biz, sizlere kısa yoldan para kazandıran ve ömrünüzün sonuna kadar bu mesleğe adayabileceğiniz bir hayat sunuyoruz! Üniversiteden henüz mezun olmuş çocuklarınıza istihdam yaratmak istiyorsanız veyahut şahsi mülk sahibi olup, bunu geleceğe yatırıp yapmak için değerlendirmek istiyorsanız bize kulak verin.

Üretim tesisi bizden, yönetmek sizden!İletişim Teknikellermakina: Küp şeker üreten makina

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER