ARA KURUTMA, AÇIK ALAN ISITICILARI

Yayınlanma Tarihi: 04-08-2017 19:06:16 | İlan Sahibi: Süleyman | ŞEHİR: İstanbul | ADRES: Saglam Sok. No:14 Giriş kat | Comments |

www.strex.com.tr
AÇIK ALAN ISITMA

ZEMİN KAPLAMA ISITICI REZİSTANS' LAR TAMİR VE BAKIM SERVİSİ
KOMPLE GARANTİLİ REVİZYON

ARA KURUTMA

ARA KURUTMA TAMİRİ BAKIMI MAKİNA YENİLEME REVİZYON İŞLEMLERİ YAPILIR.
KOMPLE GARANTİLİ REVİZYON


Her marka, model ara kurutma tamiri, bakımı yapılır. Eski ara kurutmalarınızı sıfır gibi orjinalligi korunarak yenilemesi yapılır. Tamamen orjinal ve çalışır durumda eski haline geri getirilir. istenildigi taktirde eski ara kurutmalarınız belli bir fiyattan alınır yerine yeni ara kurutma verilir.

FİKSE FIRINI

FİKSE FIRINI TAMİRİ MONTAJI MAKİNA YENİLEME REVİZYON YAPILIR.
KOMPLE GARANTİLİ REVİZYON

Emprime fikse fırını tamiri sökme, takma, komple revizyon ve yenileme eski sistemden %30 tasarruflu ufolu sisteme geçişi yapılır. Bu sisteme geçildikten sonra homojen olarak pişirme kalitesini ve bant hızını arttırabilirsiniz.
Şuan günümüzde büyük küçük bütün firmalar enerji maliyetini düşürmenin ve işveriminin arttırılmasının peşindedir. Ufolu sisteme geçişi bizim gibi uzun yıllardır endüstriyel sanayinde profesyonel kişilerle çalışmanızı isteriz. Profesyonel kadro dışında kimseye revizyon yaptırmayınız.
Bize olan güvencenizi referanslarımız ve hizmet kalitesiyle kanıtlayabiliriz. Herkes fırın yapar, bizde hizmet kalitesi profesyonel ve güçlü kadromuzla bu teknolojiyi verimli anlamda kullanabilen tek firmayız ve yaptığımız işlemde müşterilerimize %100 garanti sunuyoruz.

İletişim Süleyman: ARA KURUTMA, AÇIK ALAN ISITICILARI

Telefon: 5324122029

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER