ŞOK FİYATA PULSE RELİC DERİN DEDEKTÖR TEŞHİR ÜRÜNÜ

Yayınlanma Tarihi: 09-08-2017 22:22:51 | İlan Sahibi: Dünya Dedektör | ŞEHİR: İstanbul | ADRES: Ümraniye Çarşı Meydan.Baykan işhanı No:13/17 Ümraniye-istanbul | Comments |

PULSE RELIC DERİN PULSE DEDEKTÖR

CİHAZ SADECE 1-2 KEZ TEST ÇEKİMLERİNDE KULLANILMIŞ TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR.2 YILGARANTİ KAPSAMINDA AYRIMLI DERİN PULSE DEDEKTÖR.ŞARJ ALETİ KULAKLIK MEVCUTTUR.DİLEDİĞİNİZ DEDEKTÖR İLE TAKAS DÜŞÜNÜLÜR.


CİHAZ VİDEOLARINI YOUTUBE DEN İZLEYE BİLİRSİNİZ.
https://www.youtube.com/channel/UCOFUoBbRJfQKJgiWMZh5eNw/feed

Profesyonel düzeyde Pulse indüksiyon prensibi metal dedektörü.Pulse Relic Dedektör zor ve ağır mineralli topraklarda olağanüstü derinlik ve duyarlılık yeteneğine sahiptir.Bütün gün avlanmak için yüksek performans sağlar.Ergonomik ve hafiftir. Pulse Relic Metal Dedektörü rakipsiz derinlik ve hassasiyet ile araştırma ve objeleri tanımlamak için özel olarak tasarlanmıştır, Pulse indüksiyon gücüne sahiptir.
Pulse Relic Metal Dedektörü (Tekpara)sikke ve daha büyük hedeflere aramak için pulse indüksiyon teknolojisi,olarak tasarlanmıştır.Bu ileri teknoloji dedektör sayesinde küçük objeler , büyük objeler ve dağınık sikkeler aynı anda arana bilir.Pulse Relic Sesli ve ibreli olmak üzere iki modelden oluşmaktadır.
Tecrübeli arayanlar bilirler ki, toprağa dağınık sikkeler Pulse indüksiyon dedektörleri tarafından çok zor tespit edilirler.Bu dedektör tüm sinyallerde gruplandırılmış ve Algılama yeteneğini maksimum derinliklere çıkaranız için tasarlanmıştır.Operatörü için kolaylık sağlamaktadır (aşırı sabit) otomatik zemin dengesine sahiptir.
Yeni başlayan avcılar için bile aşırı derinlik sunmaktadır.Ana Kart,elektronik bobin içine inşa edilmiştir.
Eşik sesi ayarlama ve nesnelerin boyutunu ayarlama.Bu maksimum etkili arama için kullanılan ayarlardır.
Elektronik ünite 2 yıl Garanti kapsamındadır.Pil,Şarj Aleti ve Kulaklık Garanti kapsamı parçası değildir.
DERİNLİK TESTLERİ
10 Krş 35 Cm
50 Krş 40 Cm
1 TL 45-50 Cm
Bilezik 90 Cm
Kutu Kola 115 Cm
Yağ Tenekesi 240 Cm
Maximum 400 Cm
Yukarıda verilen veriler toprak altına yeni gömülen metalleri için geçerli olup,Metal Nesneler toprak altında kalış sürelerine göre Derinlik olarak değişiklik göstere bilmektedir.

DÜNYA DEDEKTÖR
0216 540 17 71
0531 984 35 55
0542 414 28 28

İletişim Dünya Dedektör: ŞOK FİYATA PULSE RELİC DERİN DEDEKTÖR TEŞHİR ÜRÜNÜ

Telefon: 05319843555

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER