AKTAŞ YAPI MANTOLAMA TAMİR VE TADİLAT

Yayınlanma Tarihi: 10-09-2017 22:34:17 | İlan Sahibi: Aktaş yapı | ŞEHİR: İstanbul | ADRES: K ÇEKMECE | Comments |

AKTAŞ DİŞ CEPE MONTALAMA HER TURLU TAMİR TADİLAT
AKTAS DEKORASYON

Kategori: Ekonomi > İnşaat

TADİLAT, TAMİRAT, İZOLASYON
Aklınıza tadilat, tamirat, izolasyon deyince ne geliyorsa biz onların hepsini yapıyoruz. Uzman dekoratörlerimizle işyeri ve evinizi tekrar dizayn ediyoruz. İzolasyon ve mantolama işleri, temiz ve pis su, elektrik ve kalorifer tesisatı, alçı sıva, kartonpiyer, alçıpan, boya ve diğer işlerinizi, büyük bir titizlikle yapmaktayız.

İZOLASYON, MANTOLAMA ve DIŞ CEPHE ISI YALITIMI
İzolasyon, mantolama ve ısı yalıtımı sistemlerini başarı ile uyguluyoruz. Rutubet, nem, yoğuşma ve küflenme gibi etkiler ortaya çıkmıyor. Isı yalıtım sistemleri %60 mertebelerinde yakıt tasarrufu sağlıyor. Sistem kısa sürede yapılan yatırımı karşılıyor.

İÇ VE DIŞ CEPHE TADİLAT
Binanızın elbisesi dış cephe kaplamasıdır. İyi şekilde izolasyonu yapılmamış, kalitesiz malzemelerle sıvanmış bir yapı devamlı yeni sorunlar çıkaracaktır. Dış cephe ve iç cephede elimizdeki alternatifler çok fazla ve her biri yüzünüzü güldürecek cinsten; hesaplı ve uzun ömürlü.

FİYAT POLİTİKAMIZ
Her şeyin ölçülebilir olduğuna inanıyoruz. Fiyatlandırmayı da bu ölçümlere göre yapıyoruz.. Bizde her şey matematiksel: Ölçeriz birim fiyatla çarparız. Sizde yaptıracağınız tadilatın neye çıkacağını hemen hesaplayabilirsiniz.

BOYA İŞLERİ
Her türlü boya işleriniz, firmamızın uzman ekipleri tarafından yapılır. Boya ve renk seçiminden işin bitirilmesine kadar tüm ayrıntıları biz takip ediyoruz. En keyif alarak yaptığımız işlerin arasında boya işleri var. Çünkü biz her mekanı bir sanat eseri titizliğiyle boyuyoruz.İRTBAT GSM 05368275101. 05416958804
NOT İST HER YERİNDEN İŞ YAPA BİLECEK KAPASİTEDEYİZ

İletişim Aktaş yapı: AKTAŞ YAPI MANTOLAMA TAMİR VE TADİLAT

Telefon: 05146958804

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER