Manyetik Boyasız Göçük Düzeltme - 3500TL

Yayınlanma Tarihi: 20-11-2017 18:54:38 | İlan Sahibi: Hüseyin Baytürk | ŞEHİR: Bursa | ADRES: osmangazi | Comments |

Boyasız göçük düzeltme, boyasız dolu onarımı, boyasız manyetik göçük onarımı, boyasız dolu tamiri,pdr ekipmanları, pdr malzemeleri
boyasız göçük düzeltme ekipmanları, boyasız göçük düzeltme malzemeleri


MANYETİK PDR BOYASIZ GÖÇÜK ONARIMI
ŞOK KAMPANYA
Manyetik PDR Cihazı - Manyetik Boyasız Göçük Düzeltme indüksiyon metal gerilimin dışa doğru ittiği (manyetik) yapılan araba kaportasında oluşan küçük, yüzeysel göçüklerin anında ve hızlı bir şekilde tamiri için kullanılır.


Aynı zamanda ısıtıcı özelliği ile PDR çubukları ile yapılacak olan onarımlara zorlu alanların onarımında yardımcı materyal görevi görmektedir.
Diğer bir özelliği de uzayan saçların onarımıdır. Her türlü uzayan saç onarımında Manyetik PDR cihazı sizin en büyük yardımcınız olacaktır.
Metalin hızlı bir şekilde 200° C'nin üzerinde bir sıcaklığa ulaşabilmesi ile belirli zaman aralıklarında kullanıldığı müddetçe boya yada koruyucu herhangi bir materyale asla asla vermez.
Civata kafalarını yada farklı bir alanda yüksek sıcaklık oluşturmak istediğinizde yine Manyetik PDR cihazımız en büyük yardımcınız olacaktır. Zaman rölesi ile sabit zamanlama yada tetikleme sistemi ile süresiz indükleme gerçekleştirir. Metalin kalınlığına bağlı olarak ortalama 4-5 saniye maksimum süredir. Göçük düzeltmede ise bu süze çok daha düşük bir zaman aralığına sahiptir.
Cihazımız 24 ay garantilidir.

- Manyetik göçük düzeltme
- manyetik dolu hasarı
- magnet pdr tools
- çanta tipi kaynak makinesi tamiri
- inverter kaynak makinesi tamiri

İletişim Hüseyin Baytürk: Manyetik Boyasız Göçük Düzeltme

Telefon: 05538616661

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER