HER TÜRLÜ MAKALE ÇEVİRİSİ, ÖDEV ÇEVİRİSİ, TEZ ÇEVİRİSİ

Yayınlanma Tarihi: 23-12-2017 15:22:15 | İlan Sahibi: ELİF yılmaz | ŞEHİR: Ankara | Comments |

Her türlü makale çevirisi, ödev çevirisi, tez çevirisi, öğrenci ödevi çevirisi gibi pek çok konuda çeviri yapmaktayız.

Konuya, terimlere, literatüre hâkim tercümanlarımızla gerek tez tercümesi, gerek öğrenci ödev tercümesi, gerek makale tercümesi gibi konularda sizlere kaliteli hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Memnuniyetiniz, işimizin ciddiyetindeki ekibimizce ön planda tutulmaktadır.

Yabancı dillerden Türkçeye çevirisini talep ettiğiniz makaleleriniz akademik alandaki literatür ile uyumlu şekilde tercüme edilirler. Diğer yandan, yurt dışında yayımlanması için hazırlamış olduğunuz makaleleriniz ise bu sistem sayesinde daha kolay kabul alırlar ve dil yeterliliği konusundaki riskler de minimize edilmiş olurlar.

Yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, bilimsel makaleler, ödev, proje, sunum, akademik araştırma raporları gibi çeşitli bilimsel ve akademik çalışmalarda akademisyen ve öğrencilere uygun fiyatlarla destek sağlamaktadır.

Sosyal bilimler, siyasal bilgiler, fen bilimleri, mühendislik, iktisat, güzel sanatlar gibi alanlarda kitap, tez ve makale çevirilerinde alanında uzman tercümanlarımız görev almaktadır.


İletişim ELİF yılmaz: HER TÜRLÜ MAKALE ÇEVİRİSİ, ÖDEV ÇEVİRİSİ, TEZ ÇEVİRİSİ

Telefon: 0538 298 05

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER