Lojistik, uluslararasi nakliye hizmetleri, gümrükleme

Yayınlanma Tarihi: 30-12-2017 18:07:02 | İlan Sahibi: MERERS Ltd. | ŞEHİR: Tüm Şehirler | Comments |

"MERERS" Ltd. Rusyada gümrük servisi, deniz nakliye hizmetleri ve her türlü araçla nakliye hizmetleri eder. Rusya Federasyonu'ndaki malların ve tedarikçilerin aranması ve seçimi yapar. Tedarik organizasyonunda destek verir ve kargo sertifikasiyonu yapar.
"MERERS" Ltd. - bir gümrükten çekme ajanı (gümrük komisyoncusu), dış ticaret operatörü ve Rusya Federasyonu'ndaki malların ihracatı ve ithalatı için bir lojistik şirketidır.
HİZMETLERİMİZ:
1. Rusya Federasyonu'ndan ihraç edilen ve Rusya Federasyonu'na ithal edilen malların gümrük işlemleri. EAEU FEACN'a göre mallarınız için doğru HS kodlarını bulmaktayız (Beyaz Rusya, Rusya, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan), gümrük vergilerinin, vergilerin ve gümrük tasfiye maliyetlerinin tam bir ön hesaplamasını yapmatayız.
*ÖNEMLİ NOT
Rusya Federasyonu ile ticaret yapmak için, taşınan malların etiketlenmesi ve belgelendirilmesine EAEU şartlarına uyulmasını gerektirir.
!Eğer Rusya'da mallariniz alıcı şirketiniz dış ticaret operatörü değildir ve ithalatçı olarak gümrük kayıtlı değilsa firmamız danışmanlık hizmetlerinin eksiksiz bir kompleksini sağlayabilir ve malları alan şirketin katılımıyla gümrük izni almaya yardım edebilir veya ajan sözleşmesi sayesinde Rusya'daki alıcı şirkete malların daha fazla devri ile tedarik aracısının rolünü üstlenebilir. Böylece Rusya'da mallarınızın alıcısı, kargo deniz limanına geldiğinde dış ticaret faaliyetlerine, döviz alım satım yönetmeliklerine, gümrük operasyonlarına, malların liman içi nakliyesine ve diğer operasyonlara bağlı olarak ücretten tamamen arındırılmış olacaktır.
2. Rusya Federasyonu'ndaki ithalat ve satış amaçlı malların tam gerekli sertifikasyon hizmetleri. Uygun sertifikasyon, lisanslama, özel onay belgelerini toplarız (gerekirse), teslimat hesaplamasını ve maliyetlerin ön analizini yaparız.
3. Rusya Federasyonu ve Rusya Federasyonu'ndan dünyanın herhangi bir yerine mal tesliminde ulaşım hizmetleri veririz. Liman içi yönlendirme. Rusya Federasyonu'ndan limandan son alıcıya kargo alınması. Teslimatta yardım. Rusya Federasyonu'na mal ithalatı sırasında ek masraflardan kaçınmak için olası tüm tuzaklardan sizi uyarırız. Örnek olarak, Saint-Petersburg limanına malların gelişi için, özel terminallerde 3 ila 14 gün arasında ücretsiz depolama alanı vardır.

İletişim MERERS Ltd.: Lojistik, uluslararasi nakliye hizmetleri, gümrükleme

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER