Canon Pixma E484 Yazıcı Sıfır-Garantili-Kutulu-Hediyeli - 247TL

Yayınlanma Tarihi: 30-12-2017 18:04:45 | İlan Sahibi: Murat | ŞEHİR: İstanbul | ADRES: Örnek Mah / Ataşehir / İstanbul | Comments |

+ Usb Flash Disk Hediyelidir

+ Canon Pixma E484 Wi-Fi Yazıcı( Siyah beyaz, Renkli ) + Fotokopi + Tarayıcı + Faks Çok Fonksiyonlu ürün
İnternette arama yapın en yakın ucuz fiyat 279 TL 'dir.
+ Wi-Fi® ile Akıllı telefon veya tabletlerle kolay yazdırma ve tarama işlemleri gerçekleştirin
+ Ürün Sıfırdır Bir kere dahi kullanılmamıştır
+ Kutusunu ilk Defa siz açacaksınız
+ Yetkili Distribütör Garantili. Garanti başlangıcı 28.12.2017
+ Uygun fiyatlı ve alan tasarrufu sağlayan renkli Wi-Fi® Hepsi Bir Arada + PIXMA Cloud link kullanarak bulut hizmetlerine bağlanın
+ Uygun maliyetli mürekkepler sayesinde daha az harcayarak daha fazla baskı alabilirsiniz
+ 20 yapraklık ADF ile hızlı çok sayfalı tarama, fotokopi ve faks
+ İsteyene komisyonu karşılanmak üzere GET açılır
Bulut bağlantılı, faks ve ADF ile beraber kablosuz Hepsİ Bir Arada ve eviniz için uygun maliyetli mürekkepler Uygun maliyetli mürekkepleri daha az kullanmak için buluta bağlanın ve daha çok baskı alın.
Yazdırma, fotokopi, tarama ve faks özelliklerinin yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletler dahil olmak üzere birden fazla cihaz arasında işlevleri paylaşabilme olanağıyla evde kullanım için ideal bir seçenektir.
Faydalar
Uygun fiyatlı ve alan tasarrufu sağlayan renkli Wi-Fi® Hepsi Bir Arada Akıllı telefon veya tabletlerle kolay yazdırma ve tarama işlemleri gerçekleştirin PIXMA Cloud link kullanarak bulut hizmetlerine bağlanın
Uygun maliyetli mürekkepler sayesinde daha az harcayarak daha fazla baskı alabilirsiniz 20 yapraklık ADF ile hızlı çok sayfalı tarama, fotokopi ve faks
Detaylı Özellikler
Çok yönlü işlevleri evde paylaşın Yazdırma, fotokopi, tarama ve faks işlevlerinin birden fazla cihaz arasında paylaşılmasına olanak sağlayan ve tüm ortamlara uyum sağlayan şık, ultra küçük ve alan tasarruflu bir tasarım sunan PIXMA E484 ile günlük işlerinizi evinizde düşük maliyetli şekilde halletmenin keyfini çıkarın.
Hızlı yüksek kaliteli yazdırma 4800 dpi çözünürlük ve etkileyici ayrıntı seviyeleriyle 8,8 ipm (mono) ve 4,4 ipm (renkli) hızlı ve yüksek kaliteli baskı deneyiminin keyfini çıkarın.
Akıllı cihazlarla sorunsuz bağlantı iPhone®, iPad® veya iPod Touch® cihazlarından ek uygulama gereksinimi olmadan kolay kablosuz yazdırma için Apple AirPrint™'i içeren tam Apple iOS ve Android cihaz desteğiyle, akıllı telefon ve tabletlerden sorunsuz yazdırma ve tarama gerçekleştirin.
Ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalar edinin Canon PIXMA/MAXIFY Printing Solutions uygulamasını indirerek akıllı telefon ve tabletlerden hızlı ve kolay kablosuz yazdırma gerçekleştirin. Wi-Fi® ağı üzerinden PC'ye bağlanma veya sürücü yükleme gereksinimi olmadan akıllı cihazlarla yazdırma ve tarama gerçekleştirebilirsiniz.
Mobil yazdırma Erişim Noktası Modu sayesinde güvenli Wi-Fi® ağına bağlanmadan veya Google Cloud Print™ desteğiyle bulunduğunuz her yerden doğrudan mobil cihazlardan yazdırma gerçekleştirin.
Uygun maliyetli mürekkeplerle daha çok baskı alın Uygun fiyatlı PIXMA E484 yazıcı, standart yazıcı modellerine kıyasla sayfa başına baskıda daha düşük maliyet sunan mürekkep tasarruflu PG-46 (400 sayfa¹ siyah) ve CL-56 (300 sayfa¹ renkli) kartuş kullanır. Böylece mürekkep tasarruflu Canon kartuşlarıyla daha az para ödeyerek Canon baskısının üstün kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.
20 yapraklık ADF ile hızlı çok sayfalı tarama, fotokopi ve faks Büyük belgelerle tarama, fotokopi veya faks işlemlerini hızlı ve kolay hale getiren tam entegre 20 yapraklık Otomatik Belge Besleyici ile daha üretken olun.
Kargo Alıcıya aittir
İstanbul Göztepe, Örnek mahallesi, Ümraniye civarı elden teslim edilebilirİletişim Murat: Canon Pixma E484 Yazıcı Sıfır-Garantili-Kutulu-Hediyeli

Telefon: 05337346283

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER