SAĞLIKLI SU (TEMİZLEME) SİSTEMİ-HALI YIKAMA MAKİNESİ - 300TL

Yayınlanma Tarihi: 15-06-2017 10:40:07 | İlan Sahibi: ALİ İZ | ŞEHİR: Sinop | ADRES: Camikebir Mah. İhlas Paz. Boyabat-Sinop |

ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF) tarafından da belgelenen Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı; içerisinde yer alan Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membarn Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs.’den arındırır. Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.Şebeke suyunu temiz, sağlıklı ve lezzetli içme suyu haline getirebilmek için en iyi ve en etkili yöntemdir. Bu cihazın uzun ömürlü olması, şık tasarımı ve kolay kullanımının dışında kullanılan tüm parçalar kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmiştir. Ürünün kalitesi kullanıcı sağlığı için son derece önem taşır. Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı ile şebeke suyunun sağlıklı, içilebilir suya dönüştürülmesi 5 farklı filtreleme sisteminden geçerek sağlanır. (Bu ürünümüzü ücretsiz deneyebilirsiniz.Bir telefonla adresinize teslim ediyoruz. 9 taksit)

Aura Cleanmax Temizlik Robotu ; klasik bir elektrik süpürgesinin çok üstünde olan Aura Cleanmax, iyonizer, parfümleme, vakumlama, derin temizleme, halı yıkama, elektrik süpürgesi özelliklerinin yanında her temizliğe uygun, farklı fonksiyonlar için tasarlanmış aparatlarıyla kolay ve ergonomik kullanım sağlar. İnsan vücudundan her gün azar azar dökülen deri parçaları ve ev tozu akarları miteların en çok sevdiği ve çoğaldığı yerler yataklardır. Yatak içinde yuvalanıp yavrular ve gözle görülmezler. Aura Cleanmax Temizlik Robotu “Derin Dövücü” özelliği ile yatak üzerindeki bütün mite ve kirleri suya hapseder. Astım ve ev tozu alerjisine sahip kişiler için de en ideal temizlik çözümü Aura Cleanmax Temizlik Robotu toz torbasız, % 99.99 oranında tozu tutan sulu filtrasyon sistemine sahiptir. Suya hapsettiği kir ve pislikleri bir daha geri vermez, toz ve kirden arındırır, yaşanabilir, sağlıklı ortamlar sunar. Aura Cleanmax, dünyada sadece birkaç markanın kullandığı, jet-motor sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde düşük enerji tüketirken yüksek emiş gücü ile toz ve bakterileri temizleyerek evin her köşesinin hijyenik olmasını sağlar. 950 Watt motor gücünde ki Aura Cleanmax, çalışma sırasında çıkardığı sesi izole eder ve detaylı temizliği sessiz hale getirir. (Bu ürünümüzü ücretsiz deneyebilirsiniz.Bir telefonla adresinize teslim ediyoruz. 9 taksit)

İletişim ALİ İZ: SAĞLIKLI SU (TEMİZLEME) SİSTEMİ-HALI YIKAMA MAKİNESİ

Telefon: 03683151976

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER