Medyum Selin

Yayınlanma Tarihi: 07-09-2020 15:39:36 | İlan Sahibi: Medyum selinn | ŞEHİR: İstanbul |

Modern hayat içerisinde yuvarlanıp sürüklenen insan, açıklamakta zorlandığı bir çok sorunla karşı karşıya kalmaktadır.

Bir anda hastalanmakta, hastalığına tıp bir çare bulamamakta, yapılan tüm tetkik ve tahliller tertemiz olmasına rağmen, kişi çekilmez acılar çekmekte, sebebini bilemeden kıvranıp durmaktadır.

Aile yapısı birdenbire bozulmakta, eşine karşı daha önce hissetmediği olumsuz duygular beslemeye başlamakta, onunla aynı yatakta yatmak bir yana, aynı odada dahi bulunmak istememekte, onu pis suretlerde görmekte, ondan kaçmak için çareler aramaktadır.

Bereketli kazancı birden bire kesilmekte, işleri tepetaklak olmakta, sürekli bir şekilde yokuş aşağı iflasa sürüklenmekte, rızk akışı durmakta, ancak buna makul bir sebep bulmakta zorlanmaktadır.

Bazı insanların ruh hali birden bire değişmekte, kendilerini gündüzleri karanlık ortamlara kapatmakta, insanlarla diyalogu kesmekte, gaipten sesler duymakta, karartılar görmekte, geceleri korkunç rüyalar görmekte, bu durum gittikçe ağırlaşmakta ve kendine ve yakınlarına fiziki zarar vermeye kadar gitmekte, sonunda Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılmakla son bulmaktadır.

Modern Tıp ve Psikoloj bu ve benzeri doğaüstü gelişmelere bir anlam vermeye ve bir çözüm üretmeye muktedir değildir. Psikiyatrların böylesi durumlarda yaptığı tek şey, insanların bilincini, düşünce ve duygularını baskılayan, onları düşünemez, duyumsayamaz, hissedemez hale getiren, onlarca olumsuz yan etkisi olan, ağır psikotik ilaçları vermekten ibarettir. Bu ilaçlar tedavi etmez, sadece kişiyi uyuşturarak hareketsiz kılmak suretiyle etrafa zarar vermekten alıkoyar.

Bu ve benzeri sorun ve rahatsızlıkların çözümü ANCAK havas ilmi erbabı gerçek uzmanlar eliyle sağlanabilir.

Bu hizmetimizin amacı, insanları şarlatanlara uzaklaştırıp, gerçekten tedavi olmalarına vesile olmaktır.

Vesile olmak bizden, başarı Allah'tan...

İletişim Medyum selinn : Medyum Selin

Telefon: 05308151584

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER