YENİŞEHİR ELEKTRİKCİ

Yayınlanma Tarihi: 03-10-2020 17:33:11 | İlan Sahibi: drk elektrik | ŞEHİR: İstanbul | ADRES: pendik |

İyi çalışmalar ;
Bina ve bina dışı yapıların elektrik tesisatı,kablolu telvizyon ve bilgisayar ağı tesisatı ile konut tipi antenler(uydu antenleri dahil)güneş enerjisi kolektörleri,elektrik sayaçları,yangın ve hırsızlık alarmları(güvenlik kamerası dahil) kurumu ve malzeme temini yapan uzman kadroya sahip seyahat engeli olmayan kesintisiz hizmet sunan taşeron firmayız.Siz değerli firmaların çözüm ortağı olmakta kararlıyız.

Drk İstanbul Elektrik
0541 207 34 38
drkelektrik@gmail.com
http://www.elektrikci.eu/

Esnek ve ekonomik elektrik aydınlatma sistemleri ile işyeri elektrik adınlatma sistemleri, ev elektrik adınlatma sistemeleri ,bina gibi yapıların iç ve dış elektrik aydınlatmada sistemlerinde çözüm ortağıyız.


Teknolojinin ortaya koyduğu en büyük gelişmelerden biri olan ampulün icat edilmesinin üzerine aydınlatma güvenlik, ulaşım, spor alanları, sanayi bölgeleri ve ticaret alanları, mimari aydınlatma yapılar, sanat yapıtları, mühendislik yapıtları, peyzaj mimarlığı ve yaya alanları kulanımını daha işlevsel hale getirmiştir. Aydınlatma sistemleri insanların rahat, üretken ve güvenli hissetmesini sağlar.
İletişim drk elektrik: YENİŞEHİR ELEKTRİKCİ

Telefon: 05412073438

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER