GÖKÇEADA DENİZE YAKIN KOCAMAN BAHÇELİ EŞYALI STUDYO ÇİFTLİK EVİ

Yayınlanma Tarihi: 11-03-2022 19:58:10 | İlan Sahibi: Onur Kahya | ŞEHİR: Çanakkale | ADRES: YENİ BADEMLİ KÖYÜ KARŞISI |

Kocaman bahçe içinde çiftlik evi. Dört yanı mavi, yeşil doğa manzaralı.
Ev, deniz kenarı olan Yıldız Koyu’na ve Kaleköy’e yürüme mesafesinde.
Ev 1 oda ve 1 banyodan oluşuyor ama zamanınızın çoğunu bahçede, evin önündeki masa ve sandalyelerde, doğada, sahilerde geçireceksinizdir.
Ev; Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ayları, toplam 5 ay için kiralıktır ve evde en fazla 2 kişi kalabilir. (Zaten adanın en güzel ayları bunlardır)

Evin hemen iki adım önünden anayol geçer.
Yolun hemen karşısında otobüs durağı ve oteller var.

Yolun hemen karşı çaprazında Yeni Bademli Köyü’nün giriş yolu var. Yeni Bademli Köyü’nde pansiyonlar, oteller, manavlar, bakkallar, restaurantlar, cami mevcut.

Evin yakınındaki Yıldız Koyu, koruma altında olan Milli Sualtı Parkı vasfındadır. Çok doğal bir koydur.

Evin önündeki anayoldan sola doğru yürürseniz Kaleköy’e varırsınız. Kaleköy’de de Restaurantlar, cafeler, çay bahçeleri, hediyelikçi kulübeleri, dondurmacılar, bar, yat limanı, mendirekler, fener ve insanların denize girebilmesi için iskele mevcuttur.

Evin önündeki anayoldan sağa doğru giderseniz, Gökçeada Merkez’e ulaşırsınız.
Gökçeada merkez, araçla 5 dakika uzaklıkta.
Merkezde yerel organik ürünlerin de satıldığı köylü pazarı, büyük, küçük Migros’lar, Carrefour’lar, A101’ler, Şok Marketler, Bim’ler, nefis yerel hayvanların etlerini satan kasaplar, yerel zeytinyağı, sabun, dağ kekiği, vs satan dükkanlar, nalbur, restaurantlar, lokantalar, meyhaneler, cafeler, çeşmeler, çay bahçeleri, giyim mağazaları, beyaz eşya mağazaları, bankalar, parklar, börekçi ve pastaneler, hastane, eczaneler, polis, jandarma karakolu, vs. her şey mevcut.

Evin içinde; mutfak dolapları, lavabolar, raflar, buzdolabı, setüstü ocak, bulaşık makinesi, masa sandalyeler, kütüphane, biri tek kişilik, biri tek kişilik yataktan biraz daha büyük bir yatak ve bazaları, çarşaflar, pikeler, yastık kılıfları, gardrop, bir mutfakta olması gereken her türlü mutfak araç gereçleri (tencere, tava, tabak, bardak, kaşık, çatal, bıçak, salata kasesi vs.), duşakabin, sıcak su için Arçelik marka yepyeni elektrikli termosifon, Pimapen pencere mevcut.

Ev ve bahçeniz yolun alt tarafında kaldığından yoldan geçen kişiler sizi göremez ve rahatsız edemez. Zaten evden yola kadar zeytin ağaçları, dut, incir, karağaç, armut ağaçları var.

Adanın dört bir yanında koylar, plajlar mevcut. Plajlarda kendi şezlong ve şemsiyenizi kullanabileceğiniz gibi, isterseniz kiralık şezlong ve şemsiyeler de mevcut. Kimi plajın sahili küçük taşlı, kimisinin sahili iri taşlı, kimisinin sahili boydan boya kum.
Kefalos, Mavi Koy, Laz Koyu, Marmaros, Uğurlu, Saklı Koy, Kuzu Limanı, Gizli Liman adanın plajlarındandır.
Ayrıca adada Marmaros Şelalesi ve şifalı çamuruyla meşhur Tuz Gölü de mevcuttur.

Türkiye’nin en bakir kalmış, bozulmamış nadir yerlerinden biridir Gökçeada. Denizi berrak, temiz, şifalı, havası bol oksijenli, sebil çeşmelerinden akan suyu da lezizdir. Adada yetişen dağ kekiği, adadaki arılardan elde edilmiş bal, adaya özgü Efi Badem kurabiyesi ve dondurma, adada yapılan zeytinyağı, şarap ve sabunlar meşhurdur.

Bahçeye daha önceki kiracılar gibi; kendinize ait hamak, mangal, salıncak, oturma alanı, çardak, sebze ve çiçek yetiştirme alanı, kümes vs yapabilirsiniz.

Adada, balık avlama, sörf, doğa yürüyüşleri, bisiklet, yüzme, dalma, paraşüt gibi her türlü sporu yapıyorlar. Bunları kiralama yerleri de var.

BURDAN MESAJ ATMAYIN OKUNMUYOR. SADECE TELEFON EDİP İRTİBAT KURUNUZ LÜTFEN.

NOT: KİRALAYACAK KİŞİDEN, SABIKALI TEMİZ KAYDI VE KEFİL İSTENECEKTİR, BİLGİNİZE.

Gökçeada Çanakkale boğazının kuzeybatısında bulunur. Kuzeyinde Semadirek Adası, doğusunda Gelibolu Yarımadası, güneybatısında Limni Adası ve güneyinde ise Bozcaada yer alır.

Gökçeada’ya her gün, belirli saatlerde, Kabatepe’den, Kabatepe’den de Gökçeada’ya arabalı feribotlar gelip gitmektedir. Bu feribot biletleri Gestaş Online sitesinden önceden alınabiliniyor.

Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada 91 km’lik kıyı şeridine sahip İlyada Destanında Poseidon’un adası olarak geçmektedir.

Ege Denizi’nin kuzeyinde, Saros Körfezi girişinde yer alan Çanakkale‘ye bağlı bir ilçe konumundadır. Türkiye’nin en batı ucunda yer alan bu ada, Ege’nin en zengin doğal su kaynaklarına sahip bölgesidir.

Gökçeada, 1999’dan bu yana Türkiye’nin ilk sualtı parkı unvanına sahip bir adadır.

Gökçeada, sadeliği, doğallığı bozulmamış nadir yerlerden biridir.İletişim Onur Kahya: GÖKÇEADA DENİZE YAKIN KOCAMAN BAHÇELİ EŞYALI STUDYO ÇİFTLİK EVİ

Telefon: 05338171813

*

*

*


captcha

İlan düzenleme bilgilerini gönder

ÜYE OLMADAN ÜCRETSİZ İLAN VER